АНОНСИ
Прийом манускриптів до Журналу 2024 р. відкрито Більше
Міжнародний конкурс ICMHDS-2024 незабаром буде відкрито Більше
Прийом заявок на участь у Міжнародних наукових конференціях
(CIES-2024; PPPMSF-2024) відкрито Більше

ВІДНОШЕННЯ ДО ПЛАГІАТУ

Редакція МІЖНАРОДНОГО ЖУРНАЛУ АННАЛИ НАУКИ вважає неприйнятним наявність плагіату в статтях. IJSA вважає, що використання ідей та робіт інших без належного цитування, є несправедливою і нечесною діяльністю.

Копіювання хоча б однієї пропозиції з чужої публікації, а також з власних раніше опублікованих робіт без належного цитування, вважається плагіатом, навіть, якщо Ви використовуєте свої слова замість оригінальних. Редакція залишає за собою абсолютне право відхилити процес розгляду поданої рукописи, якщо вона містить невеликі або значні запозичення з інших публікацій без належного цитування та може скасувати публікацію за скаргою в плагіаті.

Видавництво ХОГОКЗ використовує сервіс CrossCheck від CrossRef для початкового виявлення можливого плагіату. Якщо пізніше буде виявлено, що будь-яка стаття є плагіатом, тоді будуть вжиті відповідні дії згідно з рекомендаціями видавця щодо плагіату. 

Видавництво ХОГОКЗ використовує програмне забезпечення iThenticate для виявлення випадків аналогічного тексту в представлених рукописах. Щоб дізнатися більше про перевірку подібності, відвідайте сайт: iThenticate
IJSA зберігає документи про всі випадки наукової несумлінності, особливо про порушеннях етичних принципів у науці.
 
При розгляді справ про можливі порушення IJSA  керується схемами поведінки, розроблених Комітетом з етики публікації (COPE).

 

Вказівки щодо відкликання або виправлення статей

У випадку, коли видавцю або редакторам журналу повідомляється про порушення академічної доброчесності, наявність плагіату в опублікованій статті IJSA, Видавництво ХОГОКЗ або редакція IJSA повинні розглянути ці твердження, належним чином вжити заходів щодо відкликання або виправлення статей.

В разі виявлення плагіату в статті вона видаляється повністю на будь-якому етапі.

Повне видалення статті з Journal’s Archive і KRPOCH Publishing Repository, а також з наукометричних баз та пошукових систем (DOAJ, ResearchGate, Dimensions, OAJI, Zenodo, etc.) може зайняти кілька тижнів.

Submit an objection against Plagiarism

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.

  Refresh Captcha  
  

Copyright © 2018 – 2024 International Journal of Science Annals, its licensors, and contributors.
All Rights Reserved DOI: https://doi.org/10.26697/ijsa