АНОНСИ
Прийом манускриптів до Журналу 2022 р. відкрито Більше
Прийом заявок на участь у Міжнародному конкурсі
“Психічне здоров’я в цифровому суспільстві” відкрито Більше
Прийом заявок на участь у Міжнародних наукових конференціях
(CIES-2022; PPPMSF-2023) відкрито Більше
Учасники можуть зареєструватись на сертифікат участі Зареєструйтесь тут
Пропозиція про інституційне партнерство Більше
 

КОДЕКС ЕТИКИ НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ

«МІЖНАРОДНИЙ ЖУРНАЛ АННАЛИ НАУКИ» дотримується високих стандартів редакційної етики. Кодекс етики наукових публікацій об'єднує і розкриває загальні принципи і правила, якими повинні керуватися в своїх взаєминах учасники процесу наукових публікацій: автори, рецензенти, редактори, видавці, розповсюджувачі і читачі.

  1. Редакційна колегія дотримується стандартів COPE за принципами етики наукових публікацій. IJSA є дійсним членом COPE
  2. Редакційна колегія Журналу схвалює принципи, втілені в Гельсінкській декларації, і очікує, що всі дослідження за участю людей були виконані у відповідності з цими принципами. Всі дослідження із залученням людей повинні були схвалені Комітетом з етики університету. Копія відповідної документації повинна бути включена в рукопис.
  3. Конфлікти інтересів осіб, що мають пряме або непряме відношення до публікації статті або містяться в ній відомостей, вирішуються відповідно законодавства України в сфері інтелектуальної власності та стандартів COPE за принципами етики наукових публікацій.

Ми вимагаємо, щоб Автори повідомляли внесок окремих Авторів в підготовці рукопису. Основна відповідальність про розкриття повної інформації покладається на Автора, який представив рукопис. Будь-які випадки надмірності (дублювання) публікації, плагіату, сфабрикованих даних, гостьового авторства і т.д. є показником наукової непорядності, і всі такі випадки будуть виявлені і відповідні інститути будуть проінформовані (установи і місце роботи автора, наукові товариства, наукові асоціації, редактори і т.д.).

Редакція повинна отримати інформацію про джерела фінансування статті, фінансові вклади науково-дослідних інститутів, наукових асоціацій та інших («розкриття фінансової інформації»).

Представляючи статтю для публікації, Автор (Автори) тим самим:

  1. Висловлює згоду на розміщення повного її тексту в мережі Інтернет (Форма авторської угоди)
  2. Погоджується зі стандартами COPE за принципами етики наукових публікацій.

 

ЕТИЧНІ СТАНДАРТИ МІЖНАРОДНОГО ЖУРНАЛУ АННАЛИ НАУКИ Більше

  © 2018-2022 International Journal of Science Annals. All Rights Reserved